نمونه کارها

آژانس تبلیغاتی افق ارومیه باتجربه چندین‌ ساله خود در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ و بهره‌گیری از دانش روز، همکاری‌های مؤثری را با برندها و کسب‌وکارها شروع کرده و در این مسیر با ارائه خدمات متنوع تبلیغاتی، همواره در مسیر رشد و توسعه کسب‌وکارها گام برداشته است.

خدمات مجموعه در دودسته کلی تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ قرار می‌گیرد. در دسته تبلیغات فرایند از ایده‌پردازی تبلیغاتی شروع شده و با طراحی و اجرای آن ادامه می‌یابد.

بخش طراحی نقش مهمی در این فرایند دارد. ما با به‌کارگیری نیروهای خبره در زمینه طراحی اصولی، سعی بر آن داریم تا اثربخشی تبلیغات در بهینه‌ترین حالت باشد.

در لیست فوق نمونه کارهای طراحی لوگو، ست اداری و سایر نمونه کارها آورده شده است. این نمونه کارها تماماً توسط گرافیست‌های متخصص آژانس تبلیغاتی افق طراحی و اجرا شده‌اند.

 

نمونه کارهای طراحی لوگو

لوگو نماد و نشان هر مجموعه‌ای است. ما در تیم افق با بررسی کسب‌وکار شما شروع به طراحی اولیه لوگو می‌کنیم و در ادامه با ترکیب مفاهیم بصری و رنگ سازمانی، یک لوگوی حرفه‌ای برای کسب‌وکار شما اجرا می‌کنیم.

لوگو کمک می‌کند تا در ذهن مشتری بمانید و مشتریان با یک نگاه شما را به‌خاطر بیاورند.

طراحی لوگو یک فرایند تخصصی و علمی است که باید در آن فاکتورهای زیبایی‌شناختی و روان‌شناسی رنگ‌ها رعایت شود؛ بنابراین با یک لوگوی حرفه‌ای می‌توانید تصویری معتبر از خود در ذهن مخاطب ایجاد کنید.

نمونه کارهای طراحی لوگو برای اپلیکیشن آذوقه، کارخانه برگ سبز نوتیاز، آژانس هواپیمایی نیلی بال را می‌توانید در ابتدای صفحه مشاهده نمایید و جهت دریافت مشاوره و سفارش طراحی لوگو با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

نمونه کارهای طراحی انواع کارت ویزیت

کارت ویزیت یکی از موارد پرکاربرد در هر کسب‌وکاری است. افراد برای معرفی کسب‌وکار،تخصص خود و همچنین ارائه راه‌های ارتباطی به مخاطبین از کارت ویزیت استفاده می‌کنند. داشتن یک کارت ویزیت با طراحی شکیل و حرفه‌ای موجب می‌شود، مخاطب شما را به‌عنوان یک فرد حرفه‌ای بشناسد.

برای مشاهده نمونه کارت ویزیت‌های طراحی شده توسط متخصصین مجموعه افق می‌توانید به بالای همین صفحه مراجعه کنید و نمونه کارت‌های ویزیت طراحی شده برای پیتزا کوک، بانک سامان و دیگر مجموعه‌ها را ببینید.

نکته مهم در طراحی کارت ویزیت خلاقیت و جذابیت آن است. شما می‌توانید برای سفارش کارت ویزیت خلاقانه و جذاب با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

طراحی ست اداری

توجه به جزئیات در هر کسب‌وکاری مهم است و کسب‌وکارهای موفق به جزئیات و هماهنگی آنها توجه بسیاری دارند.

ست اداری شامل: سررسید، تقویم، کارت ویزیت و سایر اقلام مانند خودکار، برگه یادداشت و می‌شود و همگی این اقلام یکجا و به‌صورت ست اداری طراحی و ارائه می‌شوند و می‌توانند ظاهری یکدست و حرفه‌ای به میز کار شما بدهند.

 

سایر کارهای طراحی

ما در آژانس تبلیغاتی افق با بهره‌گیری متخصصین مجرب قادر به طراحی و ارائه هرگونه طرح گرافیکی مانند طراحی پوستر، UI/UX، طراحی و موارد دیگر متناسب با نیاز شما هستیم. جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه افق در ارتباط باشید.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می‌خواهید نظم و یکدستی را بر روی میز کار خود ببینید. پیشنهاد ما ست اداری است.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد ست اداری حرفه‌ای می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

آژانس تبلیغاتی افق با ارائه خدمات متمایز به برندهای معتبر از جمله بانک سرمایه، اپلیکیشن آذوقه، کارخانه برگ سبز نوتیاز و شرکت دوران صنعت تورکان به‌عنوان برترین آژانس خدمات تبلیغاتی شمال غرب کشور در حال فعالیت است و می تواند به عنوان یک مجموعه معتبر در زمینه تبلیغات در کنار شما باشد.

جهت سفارش هرگونه طرح گرافیکی، لوگو، کارت ویزیت، پوسترهای تبلیغاتی و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نمونه کارهای صنعتی

عکاسی صنعتی کافه

تماس