نمونه کار انیمیشن ۳ بعدی

انیمیشن ۳ بعدی شرکت مارال صنعت

نمایش ویدیو درباره تیزر ۳ بعدی تبلیغاتی

شــرکت تولیدی و صنعتی مارال صـنـعـت جـاوید بـا نام تجاری مارال تریلر در شهرستان ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی و در همسایگی چهار کشـور ترکیه، آذربایجان، ارمنستان و عراق واقع شده ودر زمینی به مسـاحت ۱۰۰۰۰۰ متـر مربع و زیربنایی در حدود ۶۰۰۰۰ متر مربع تاسـیس شـده اسـت و در حال حاضر ۶۵۰ نفـر در بخشهای مختلف شـرکت بطور مسـتقیم مشغول بکار میباشند.

انیمیشن های ۳ بعدی راهکاری برای نشان دادن ابعاد مختلف محصولات است کلیپ مارال صنعت نمونه ای حرفه ای از انیمیشن ۳ بعدی است که توسط متخصصان آژانس تبلیغاتی افق اورمیه تدوین و آماده گردیده است.

تولید کننده محصولات گسترده و با کیفیت و همچنین محصولات سفارشی، در سال ۱۳۶۸ توسط آقای رضا رستمی  در ارومیه در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع تاسیس شد. گروه تولیدی صنعتی مارال با  پرسنل مجرب و با تجربه و به مدد خطوط تولید و ماشین آلات پیشرفته اکنون به توان تولید بیش از ۵۰۰۰ تریلر در سال با کاربردهای متنوع در فراتر از ۲۰ گروه  و نیز انواع محور و جعبه های تریلر و بیش از صدها نوع انواع قطعات مورد استفاده در این تریلرها بر اساس آخرین استانداردهای جهانی دست یافته است.

این گروه در کارخانه ای به مساحت بیش از ۲۵۰ هزار متر مربع  و با سالنهایی به زیربنای افزون بر ۱۰۰ هزار متر مربع بزرگترین و کامل ترین خطوط تولید انواع تریلر ، محور، جعبه و قطعات تریلرکشور را در دل خود جای داده است و با  اشتغالزایی مستقیم برای ۹۰۰ نفر و غیر مستقیم برای بیش از ۵۰۰۰ نیروی کار این سرزمین،  به فعالیت خود ادامه میدهد.

ما با افتخار در صنعت تریلر سازی با اخذ استانداردهای ۱۷ گانه ملی (دارنـده نـشـان ملـی اسـتـانـدارد بـرای تـمـام مـحصــولات تـولیــدی)، استاندارد جهانی حمل مواد سوختی (ADR) و استاندارد ذخیره سازی و توزیع گاز مایع به همراه اســتــاندارد ایزو  ۹۰۰۱:۲۰۱۵ ، ایزو ۱۰۰۰۲:۲۰۱۸، ایزو ۱۰۰۰۴:۲۰۱۸ و ایزو ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵، استاندارد شرکت ملی گاز و اتحادیه مصرف کنندگان گاز روسیه و کشورهای CIS نام تولید ایرانی را بلند آوازه کرده ایم .

گروه تولیدی صنعتی مارال بارها با کسب عناوین مهمی همچون صادر کننده نمونه، واحد نمونه و برترین تولیدکننده استانی و کشوری و همچنین دریافت نشان ملی امین الضرب توانایی خود را در سطح کشوری به اثبات رسانده است و پس از سالها تجریه و ایجاد بستر مناسب، برنامه ریزی با هدف نام آوری در سطح جهانی  را در راس سیاستهای تجاری خود دارد.

در این گروه صنعتی بر اساس نیاز مشتریان، سفارش های خاص با اتکاء به نیروهای متخصص، با بهره گیری از آخرین فناوریهای روز دنیا و با استفاده از قطعات برترین برندهای اروپایی طراحی و به تولید می رسد که با نمونه های خارجی دررقابتی تنگاتنگ است.

هر محصول در این مجموعه با ریزترین جزئیات در واحد فنی و مهندسی بصورت سه بعدی طراحی و در خطوط تولید زیر نظر مهندسین با تجربه با بروزترین تکنولوژیهای ساخت، تولید و با دقیق ترین تجهیزات مورد کنترل و آزمایش های کیفی قرار گرفته و جهت خدمت به صنعت حمل و نقل کشور آماده میگردد.

در یک تعریف کوتاه می‌توان گفت، انیمیشن ۳ بعدی مجموعه‌ای از اشیا متحرک شده است که بر روی صفحه‌نمایش ظاهر می‌شود.

 

چرا باید از انیمیشن‌های ۳ بعدی در رسانه‌های کسب و کارمان استفاده کنیم؟

قطعاً همه می‌خواهند نتایج بهتری در تبلیغات و رساندن پیام به مخاطبین کسب‌وکار داشته باشند. انیمیشن سه‌بعدی می‌تواند اولین گزینه برای این کار باشد. طبق بررسی‌ها اشتراک‌گذاری انیمیشن‌های ۳ بعدی بسیار بالاست و اثرگذاری آنها دوبرابر یک ویدئوی معمولی است.

با افزایش اثرگذاری پیام تبلیغاتی بر روی مخاطبان، تعامل آنها بیشتر شده و به دنبال آن فروش افزایش خواهد یافت؛ بنابراین استفاده از انیمیشن‌های سه‌بعدی جذاب به طور مستقیم بر روی فروش اثر خواهد گذاشت.

انیمیشن‌های ۳ بعدی موجب جلب‌توجه بیشتری می‌شود و جایگاه کسب‌وکار را متمایز می‌کند که در دنیای رقابتی امروز بسیار اهمیت دارد.

در ادامه به ۵ دلیل اهمیت استفاده از انیمیشن سه‌بعدی برای کسب‌وکارها خواهیم پرداخت.

 

شرح و بسط بهتر پیام های تبلیغاتی

انعطاف‌پذیری بالای انیمیشن ۳ بعدی، این امکان را به شما می‌دهد که جزئیات پیچیده را کاملاً ساده به مخاطب خود توضیح دهید.

انیمیشن سه‌بعدی تریلرهای مارال صنعت یک مثال عالی است که در آن می‌توان جزئیات را به‌صورت کامل و دقیق مشاهده کرد. از نحوه چینش بار، مشخصات فنی و زیبایی ظاهری آن که برای مخاطبان بسیار مهم است.

در این ویدئو ابتدا شمای کلی تریلر و جزئیات آن به نمایش گذاشته می‌شود و سپس تریلر را  بر پشت یدک‌کش در حال حرکت مشاهده می‌نمایید. تلفیق موسیقی جذاب و هیجان‌انگیز در کنار صحنه‌های زیبا، مخاطب را مجذوب این انیمیشن می‌کند.

 

هویت بصری کسب‌وکار خود را متمایز کنید

یک تبلیغ یا ویدئوی جذاب باید در ذهن مخاطب ماندگار شود تا بعداً موجب یادآوری برند و خرید محصول در میان انبوهی از محصولات شود و این یعنی موفقیت کسب‌وکار در رساندن پیام به مشتریان که در نهایت منجر به فروش بیشتر می‌شود.

در تبلیغات چه چیزی بهتر از نمایش یک انیمیشن ۳ بعدی که مخاطبان را شگفت‌زده کند. در انیمیشن مارال صنعت این موضوع کاملاً محسوس است. تریلر با تمامی اجزا نشان‌داده‌شده و هنگام حرکت در جاده قابل‌مشاهده است.

انیمیشن جذاب و مرتبط با موسیقی مناسب در انیمیشن ۳ بعدی می‌تواند مخاطب را در یک طلسم بصری فروببرد و برای همیشه در ذهن او ماندگار شود.

 

ایجاد ارتباط و تعامل قوی با مخاطبان

همه کسب‌وکارها دوست دارند که مشتریان آنها وفادار باشند و دوباره خریدشان را تکرار کنند؛ اما وفاداری بدون ارتباط عاطفی با برند حاصل نخواهد شد. مردم از برندهای دوست‌داشتنی که حس خوبی به آنها می‌دهد، خرید می‌کنند و همین حس خوب است که به کسب‌وکار شما کمک می‌کند، دوست‌داشتنی‌تر به نظر برسید و مشتریان به سراغ شما بیایند.

و در یک‌کلام اگر قلب مشتریان خود را به دست نیاورید شانس خرید دوباره از شما بسیار کم است.

انیمیشن ۳ بعدی ضریب احساسی ویدئو را افزایش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا با مخاطبان خود به روشی کاملاً جدید ارتباط برقرار کنید  و آنها حس خوبی به کسب‌وکار شما داشته باشند.

بیاییم و دوباره نگاهی به ویدئوی جذاب تریلرهای مارال صنعت بیندازیم. ترکیب رنگ‌های انتخاب شده و آهنگ شورانگیز آن، احساس مثبت مخاطب را برمی‌انگیزد.

انیمیشن‌های ۳ بعدی مخاطب را به کسب‌وکار یا محصول نزدیک‌تر کرده و ارتباط ایجاد می‌کند و این ارتباط شروع یک معامله سودآور برای طرفین است.

 

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

در مقایسه با ویدئوهای واقعی و زنده ساخت انیمیشن ۳ بعدی در زمان کوتاه‌تری انجام می‌شود.

برای ساخت یک ویدئوی واقعی شما نیازمند استخدام بازیگر، تیم کارگردانی، تیم صدابرداری، دوربین، تجهیزات گران‌قیمت و هزینه‌های گزاف هستید؛ اما در انیمیشن ۳ بعدی هیچ‌کدام از این موارد وجود ندارند و هزینه‌ها بسیار پایین می‌آید.

 

تفاوت بین ویدئوهای واقعی و انیمیشن سه‌بعدی

امکان تغییر و انعطاف‌پذیری بالا: در ویدئوهای واقعی پس از تولید و خروجی نهایی نمی‌توان هیچ تغییری داد. اما در انیمیشن حتی پس از خروجی گرفتن هم می‌توان در فایل اولیه تغییرات لازم داده و خروجی گرفت و این یک ویژگی مثبت برای انیمیشن‌های سه‌بعدی است.

در ویدئوهای واقعی نیازمند تجهیزات و سخت‌افزارهای گران‌قیمت و تخصصی هستیم که حتی اجاره آن‌ها هم بسیار هزینه بر است؛ اما در انیمیشن‌های ۳ بعدی این کار با نرم‌افزارهای تخصصی انجام می‌شود.

زمان ساخت انیمیشن‌های سه‌بعدی بسیار کم است و این ویژگی می‌تواند دست ما را برای واکنش به مسائل پیش‌بینی‌نشده باز کند. فرض کنید مسئله‌ای رخ‌داده است و می‌خواهید ظرف سه روز ویدئویی در مورد آن درست کرده و در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کنید. اگر بخواهید یک ویدئوی واقعی درست کنید به فرض اینکه بتوانید ظرف ۳ روز کارهای ضبط و فیلم‌برداری را انجام دهید بعد از آن حداقل به یک هفته زمان برای تدوین و خروجی گرفتن از ویدئو نیاز خواهید داشت که عملا امکان پذیر نیست.

برای برخی از سناریوها عملاً امکان تولید ویدئوی واقعی وجود ندارد. به طور مثال برای تبلیغ یک یخچال فریزر می‌خواهیم صحنه‌ای از قطب جنوب را داشته باشم که حمل یخچال فریزر به قطب جنوب و تولید ویدئو توجیه‌پذیر نیست.

 

اما دو ایده جذاب برای شما

علاوه بر معرفی محصول و خدمت می‌توانید یک انیمیشن سه‌بعدی جذاب در مورد نحوه استفاده صحیح از محصول خود درست کرده و بعد از خرید به مشتری ارسال کنید با این کار هم مشتری را شگفت‌زده خواهید کرد و هم وفاداری او را نسبت به کسب‌وکارتان افزایش می‌دهید.

اگر برای خود و یا کسب‌وکارتان نیازی به انیمیشن ندارید. می‌توانید برای کسب‌وکار یا محصولات یکی از دوستانتان یک انیمیشن بسازید یا سفارش دهید و در یک مناسبت خاص مانند جشن تولد [داخل یک فلش شیک و کادوپیچ شده]  به او هدیه بدهید. با این هدیه خاص و متفاوت هم او را شگفت‌زده خواهید کرد و هم فروش او را افزایش می‌دهید.

 

جمع‌بندی

انیمیشن‌های ۳ بعدی با جذابیت بالای خود توانسته‌اند یکنواختی را از بین برده و مخاطبان را مجذوب  کنند و در بیشتر موضوعات نتیجه‌ای به‌مراتب بهتر از ویدئوهای واقعی داشته باشند.

با انیمیشن‌های سه‌بعدی می‌توان پیام تبلیغاتی را به شکل مؤثر و بهینه به مخاطب منتقل کرد و نرخ تعامل را بالا برد. همین موضوع باعث افزایش فروش و در نتیجه سودآوری خواهد شد.

ما در تیم افق با بهره‌گیری از منابع انسانی توانمند و متخصص در زمینه ساخت انیمیشن، با برندهای معتبر و بین‌المللی در حال همکاری هستیم و با بهترین کیفیت کار به آنها کمک می‌کنیم تا تبلیغات مؤثر داشته و کسب‌وکار خود را رشد دهند.

جهت سفارش تولید انیمیشن یا هرگونه سؤال در این مورد می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه افق در ارتباط باشید.

 

برای مشاهده وب سایت رسمی اینجا کلیک کنید.

تماس