سفارش طراحی گیف (Gif) + نمونه کار

واژه GIF مخفف عبارت «Graphics Interchange Format»، است و از جمله فرمت های محتای تصویری است در توسط فردی به نام استیو ویلهایت، معرفی و ایجاد شده است از گیف ها برای نمایش انیمیشن های کوتاه در وب استفاده می شود گیف ها بی صدا هستند و از ترکیب عکس با ویدپو پدید می آیند. و با آنها می توانید لحظات زندگی خود را به اشتراک بگذارید البته گیف ها در صنعت تبلیغات هم کاربرد دارند و می توان در حوزه تبلیغات نیز از آنها بهره برد.

 

مزایای استفاده از گیفسفارش طراحی گیف

زمان کمتری دارند و در چند ثانیه می توان یک گیف را دید و جذابیت آنها از تصاویر بالاتر است

انتقال پیام در آنها سریع تر و راحت تر است و بسیاری از کاربران برای رساندن منظور خود از گیف ها استفاده می کنند.

GIFها انعطاف پذیر هستند و از طریق آنها تقریبا می شود هر چیزی را منتقل کرد از احساسات گرفته تا موارد طنز و ختی پیام های بازرگانی و تبلیغاتی

GIFها می توانند به تعامل و درگیرسازی مخاطب در وب سایت کمک کنند و کاربران را جلب سایت نمایند زمانی که محتوای وب سایت زیاد است گیف ها می توانند مفید و موثر باشند

از GIF‌های متحرک می توان برای توضیح ویژگی های محصولات و خدمات استفاده کرد به عنوان مثال شیوه نامه های نصب و راه اندازی یک محصول

 

انواع روش های ساخت گیف

۱) ساخت گیف با استفاده از برنامه فتوشاپ

۲) ساخت گیف با استفاده از گوشی های آندروید و آیفون

۳) اپلیکیشن های ساخت گیف

۴) ابزارهای آنلاین ساخت گیف

 

۶ نکته مهم در سفارش طراحی گیف ها

۱. از رنگ های زیاد استفاده نکنیدطراحی حرفه ای گیف

استفاده از حداکثر سه رنگ در گیف ها نتیجه مطلوبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد و حجم گیف نیز بهینه خواهد بود در تولید گیف ها بهتر است از چند رنگ خنثی بهمراه رنگ روشن استفاده نمایییم.

۲. خلاقیت داشته باشید

استفاده از وکتورها می تواند خلاقانه تر و جذاب تر باشد

۳. بهتر است با تگ های رنگ بخشی از تصویر را بپوشانید

یک پوشش ساده می تواند تعداد رنگ های تصویر را کاهش داده و در کاهش حجم نهایی گیف موثر باشد و حتی با این کار می توانید فضای بیشتری برای نشان دادن سایر موارد داشته باشید.

۴. طیف های رنگی نرم از یاد نره

اگر می خواهید از طیف رنگی استفاده کنید هارمونی رنگ ها را حتما رعایت کنید و از به کار بردن رنگ های متناقض در کنار هم خودداری نمایید.

۵. کاهش تعداد فریم را در دستور کار خود قرار دهید.

گیف ها از ترکیب تصاویر متعدد ایجاد می شود و هر چقدر تعداد فریم ها را کاهش دهیم حجم گیف و سرعت لود آن بیشتر می شود البته به شرط این به اصل محتوا آسیب وارد نشود و معنی و مفهوم داشته باشد و تا حد امکان باید از هم در آمیختن تصاویر ویژه و پرحجم خودداری شود.

۶. نیازی به متحرک سازی تمام اجزای تصویر نیست.

برای اینکه یک خروجی عالی و خلاقانه داشته باشید نیازی به متحرک سازی تمام تصاویر نیست و فقط باید عناصر ضروری را حرکت داده و عناصر دیگر ثابت بمانند توجه به جزییات تصویر و تغییرات کوچک موثر می تواند کیفیت گیف را عالی کرده و مخاطب را درگیر نماید.

 

جمع‌بندی

رقابت در فضای مجازی بسیار شبیه به یک مارتن استو کسب و کار در یک فضای رقابتی قرار دارند و استفاده از ابزارهای بصر متعدد مانند گیف ها و سایر محتواهای بصری می توند نظر مخاطبین شمار جلب کند.

یکی از موارد مهم در سایت تبدیل بازدید کننده به مشتری است گیف ها با درگیر سازی مخاطب و ایجاد تعامل نرخ تبدیل را بالا می برند.

گیف‌ها نقش مهمی در انتقال سریع مفاهیم در فضای مجازی دارد و استفاده صحیح و بجا از آنها می‌تواند پیام را به ساده‌ترین شکل برساند تیم طراحی افق با بهره‌گیری از بهترین متخصصین در تولید گیف‌های تجاری و غیرتجاری در حال ارائه خدمت به بسیاری از کسب‌وکارهاست

در صورتی که می خواهید در زمینه طراحی گیف اطلاعات بیشتری داشته باشید و یا سفارش طراحی گیف بدهید. می تواند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه ارتباط با ما، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

تماس