تولید حرفه ای تیزر تبلیغاتی

تیزر یک ویدئوی معرفی محصول، خدمت و کسب‌وکار است که مدت‌زمان آن می‌تواند بین ۱ الی ۳ دقیقه باشد البته تیزرهای کوتاه‌بین ۱۵ الی ۴۵ ثانیه‌ای نیز قابل تولید و ارائه هستند.

تیزرهای تبلیغاتی جذاب موجب جلب مشتری و برندسازی در فضای دیجیتال می‌شود که در نهایت موجب افزایش فروش و سودآوری کسب‌وکار می‌شود.

مراحل سفارش تولید تیزر

شناخت مشتریان

در ابتدا باید شناخت کاملی از کسب‌وکار پیدا کنیم و نسبت به تولیدات یا خدمات آن آگاهی پیدا کنیم.

نیاز مشتری

پس از شناخت مشتری باید نیاز مشتری به‌صورت کامل شناسایی گردد و اینکه برای چه منظوری می‌خواهد یک تیزر را تولید کند.

 شناسایی مخاطب هدف

مخاطبین هدف تیزر نیز باید شناخته شوند اینکه در چه بازه سنی هستند نیازها و خواسته‌های آن‌ها چیست؟ و یک تیزر می‌خواهد چه پیامی را به آنها برساند؟

jتولید تیزر معرفی و شرکتی

سناریونویسی

پس از کسب اطلاعات اولیه سناریونویسی برای ویدئو شروع می‌شود که یکی از مهم‌ترین مراحل کار است چرا که اگر سناریو درست و اثرگذار باشد می‌تواند پیام را درست منتقل کند.

بازدید از محل

تیم تولید به محل کسب‌وکار یا کارخانه مراجعه کرده و لوکیشن فیلم‌برداری را مورد بررسی قرار می‌دهند و باتوجه‌به محل سناریو بازنویسی می‌شود.

فیلم‌ برداری

در مرحله فیلم‌برداری سناریو در محل موردنظر اجرا گردیده و ضبط می‌شود.

مونتاژ و تدوین

در این مرحله فیلم ضبط شده با نرم‌افزارهای حرفه‌ای تدوین شده و خروجی گرفته می‌شوند و در این فرایند از یک سری ترفندهای جذاب‌سازی ویدئو استفاده می‌شود و در نهایت تیزر بازبینی نهایی شده و برای تأیید و انجام اصلاحات مجدد به مشتری ارسال می‌شود.

ساخت تیزر حرفه ای تبلیغاتی

چرا باید برای اجرای برنامه‌های تبلیغاتی خود به فکر تولید تیزر باشیم؟

این روزها ویدئوها اقبال بسیار زیادی در بین مخاطبین پیدا کرده‌اند و بسیاری از مجموعه برای اثربخشی تبلیغات خود اقدام به تولید ویدئوهای تبلیغاتی کرده‌اند که مزایای بسیاری برای آن متصور است.

ویدئوها باعث افزایش نرخ تبدیل و فروش می‌شوند

فرض کنید یک محصول دارید که می‌خواهید آن را بفروشید با تولید یک تیزر تبلیغاتی در قالب ویدئو می‌توانید قابلیت‌ها و کاربردهای محصول خود را به مشتری نشان دهید و مشتری ببیند که با خرید محصول شما مشکلش چگونه حل می‌شود و در این صورت به‌احتمال زیاد به خریدار تبدیل خواهد شد.

یادآوری برند در ذهن مخاطب

ضرب‌المثلی است که می‌گوید شنیدن که بود؛ مانند دیدن وقتی مخاطب یک تیزر تبلیغاتی خوب از کسب‌وکار شما می‌بیند برند شما بیشتر از زمانی که یک متن تبلیغاتی از شما می‌خواند در ذهنش ماندگار می‌شود به طور مثال بسیاری از تیزرهای تبلیغاتی که در تلویزیون پخش شده‌اند پس از سال‌ها در ذهن مخاطبین مانده است.

افزایش اعتبار و اعتماد بین مخاطبان

وقتی افراد چیزی را می‌بینند بیشتر اعتماد می‌کنند و ساخت یک تیزر حرفه‌ای و انتشار آن در بسترهای متفاوت باعث می‌شود که کسب‌وکار بیشتر دیده شده و به‌مراتب جایگاه بهتری بین رقبا پیدا کند.

تولید حرفه ای تیزر تبلیغاتی

سه فاکتور کلیدی در ساخت تیزر تبلیغاتی

تصویر

تصویر اولین چیزی است که هنگام دیدن یک ویدئو جلوی چشمانمان می‌آید؛ بنابراین هر چه‌قدر رو شخصیت‌ها، لوکیشن و فیلم‌برداری کار شده باشد جذابیت بصری تیزر بیشتر شده و اثربخش بالایی خواهد داشت.

صوت

بعد از تصویر صوت دومین ورودی مغز است و انتخاب درست موزیک و یا عامل صوتی کیفیت تیزر را بالا خواهد برد و اگر قرار است گوینده بر روی ویدئو صحبت کند بهترین فردی خوش صدا باشد تا خروجی کار کیفیت بالایی داشته باشد.

محتوا

محتوا مؤلفه‌ای است که در ظاهر به چشم نمی‌آید؛ ولی بدون سناریو خوب تصویر و صوت هیچ نمی‌ارزد و به‌نوعی این تصویر و صوت هستند که بر روی محتوا سوار می‌شوند استفاده از ترفندهای قصه‌گویی می‌تواند بر روی انتقال پیام اثر بالایی داشته باشد.

 

و در نهایت برای داشتن یک تیزر تبلیغاتی منسجم و عالی باید هر سه عامل به‌خوبی با هم هماهنگ شوند تا بهترین خروجی را داشته باشیم.

در صورتی که برای کسب و کار و مجموعه خود نیازمند تولید تیزر هستید. می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. برای این کار می توانید به قسمت درباره ما مراجعه کرده و راه های ارتباطی را دریافت نمایید.

تماس