ارائه خدمات عکاسی

شکل‌گیری عکاسی در دنیا با کشف کاغذهای حساس به نور شروع شد و به‌مرور توسعه پیدا کرد. دوربین‌های عکاسی برای اولین‌بار در زمان ناصرالدین‌شاه قاجار وارد ایران شدند و کم‌کم بین مردم رواج پیدا کردند.

به‌مرور و باگذشت زمان حرفه عکاسی تکامل پیدا کرده و صنعت عکاسی بسیار پیشرفت کرد با مجهز شدن گوشی‌های همراه به دوربین‌های قوی امروزه تقریباً در لحظه که اراده کنیم می‌توانیم عکس بگیریم، ذخیره کنیم و بعداً ویرایش انجام دهیم.

سفارش خدمات عکاسی حرفه ای

عکاسی می‌تواند به هدف تفریح و یا باهدف تجاری انجام شود و البته در هر دو نوع باید اصولی را در نظر بگیریم؛ اما در این مقاله بیشتر به عکاسی تجاری خواهیم پرداخت.سفارش خدمات عکاسی حرفه ای

قبل از شروع به عکاسی و گرفتن عکس از سوژه باید مواردی را در نظر بگیریم که عبارت‌اند از:

هدف عکاسی

با چه انگیزه‌ای می‌خواهید عکاسی کنید. به طبیعت رفته‌اید و می‌خواهید چند عکس هنری بگیرید یا نه می‌خواهید از محصولات یک شرکت عکس بگیرید.

انتشار

آیا عکس‌های گرفته شده منتشر خواهند شد و یا بر روی یک هارد ذخیره می‌شوند اگر عکس‌ها منتشر می‌شوند در چه بستری منتشر خواهند شد سایت، شبکه‌های اجتماعی و …

مخاطب هدف

در عکاسی تجاری باید مخاطب هدف و ویژگی‌های دموگرافیک آن را در نظر گرفت عکاسی برای مخاطب کودک بسیار متفاوت‌تر از عکاسی برای بنرهای یک سایت بین‌المللی است.

با درنظرگرفتن موارد بالا عکاس یک دید اولیه از سوژه و نوع عکاسی پیدا می‌کند و یک عکاسی هدفمند خواهد داشت.

انواع عکاسی

عکاسی تجاری

این نوع عکاسی که عکاسی صنعتی نیز نامیده می‌شود با اهداف تبلیغاتی و بازاریابی انجام می‌شود که به نمونه‌هایی از آن اشاره می‌شود.

عکاسی از غذا

صنعت غذا یکی از صنایعی است که برای جلب مشتریان و تبلیغات نیازمند عکاسی است و حرفه عکاسی در این صنعت رشد بسیاری کرده است در عکاسی غذا چیدمان، تازگی غذا بسیار مهم است و برای جلب نظر می‌توان اغراق هم کرد.

عکاسی مد

صنعت پوشاک هم به‌شدت وابسته به عکاسی حرفه‌ای است و سبک‌های متفاوتی مانند عکاسی کاتالوگ، عکاسی خیابانی و … پیدا کرده است عکاسی مد بسیار حساس بوده و باید نورپردازی دقیق انجام شده و به‌هیچ‌عنوان در رنگ‌ها اغراق نشود؛ چون مشتری می‌خواهد دقیقاً چیزی را که می‌بیند بپوشد.

 

خدمات حرفه ای عکاسی

عکاسی محصول

با ظهور آنلاین‌شاپ‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی بخش زیادی از خرید مردم آنلاین شده است و برای همین تصاویر محصول اهمیت زیادی پیدا کرده‌اند و رقابت‌پذیری فروشگاه‌ها در خلق و ارائه تصاویر زیبا و جذاب از محصول است و باید در تصویر به‌نوعی کیفیت و جذابیت محصول را نشان دهیم به طور مثال به‌جای‌گذاشتن عکس دانه‌های قهوه بهتر است قهوه را درست کنیم و از یک فنجان قهوه عکس داغ که بخار از آن بالا می‌آید عکس بگیریم.

عکاسی معماری

خدمات عکاسی

عکاسی از ساختمان‌ها و هنرهای معماری یکی از شاخه‌های عکاسی است که باید در آن به ابعاد بنا، جزئیات اشاره کرد و مباحث زیبایی‌شناسی را مدنظر قرارداد.

عکاسی از کسب‌ و کار

 

شرکت و مجموعه‌های برای جلب اعتماد مشتریان از محیط شرکت و کارمندان عکاسی کرده و در وب‌سایت یا سایر رسانه‌های شرکت بارگذاری می‌کنند نکته مهم دراین‌بین این است که انجام یک عکاسی حرفه‌ای و اصولی و درج عکس‌های حرفه‌ای در سایت نقش مهمی در جلب اعتماد مشتریان و اصالت دادن به کسب‌وکار دارد.

عکاسی خلاق: در این نوع عکاسی عناصر خلاقیت با هم درآمیخته می‌شوند تا یک عکس جذاب به وجود بیاید تکنیک‌های چشم ماهی و عکاسی با گوی زیرمجموعه‌های این نوع عکاسی هستند در نوع عکاسی می‌توان بر روی تصاویر نقاشی کرد و بریده عکس بر روی تصاویر چسباند و البته که خلاقیت مرز ندارد.

اهمیت عکاسی در تبلیغات و بازاریابی

با ایجاد رقابت میان برندها و اهمیت فروشگاهی عکس‌ها نماینده کیفیت و کارایی محصول شما هستند و مشتری تنها چیزی که از شما می‌بیند یک تصویر است؛ بنابراین عکاسی در بازاریابی و تبلیغات اهمیت ویژه‌ای دارد.

ارائه خدمات عکاسی در آژانس تبلیغاتی

آژانس تبلیغاتی افق اورمیه با شناخت نیاز بازار و کسب‌وکارها اقدام به ارائه خدمات عکاسی به مخاطبین و شرکت‌ها کرده است و با تیم مجرب خود ارائه بهترین خدمات عکاسی و تصویربرداری را مخاطبین تضمین می‌نماید.

در صورتی که برای معرفی محصول و سایر خدمات کسب و کار خود نیاز به دریافت خدمات عکاسی دارید. می توانید از قسمت ارتباط با ما، با کارشناسان افق در ارتباط باشید.

تماس